A hetvenes-nyolcvanas években készült képeket mutatunk színészekről, énekesekről vagy más ismert emberekről. Rájössz, hogy kik ők?

Az elmúlt időszak egyik legsikeresebb kvíze volt az, amelyben 80-as évekbeli fotókon szereplő hírességeket kellett felismerni. Ezért készítettünk egy hasonlót, más hírességekkel a hetvenes-nyolcvanas évekből.

(A nyitóképen Pataky Attila látható a Föld bolygón, fotó: Fortepan/Kanyó Béla)

Naponta friss kvízzel jövünk. Ezeket próbáltad már?

Retrokvíz: felismered a hírességeket a 80-as évekbeli fotókon?

Sztárok a 80-as években is voltak, csak nem celebeknek hívtuk őket. Rájössz, kik vannak a képeken?

Elég egy-egy másodperc, hogy felismerd a 80-as évekbeli tévéműsorok főcímeit?

Bár 1989-ig hétfőn nem volt tévéadás, a többi hat napon lehetett válogatni a műsorok között. Mi is válogattunk, neked csak ki kell találni.

25 éve ért véget a Szomszédok – a Nagy Szomszédok-kvízben bizonyíthatod, mennyire ismered a teleregényt

A jeles évfordulót harminc kérdéssel ünnepeljük. Mennyit tudsz Takácsékról, Magenheimékről, Vágásiékról és a többiekről?

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így ünneplik gyönyörű és világhírű nők a karácsonyt

Vonzó karácsonyi képekkel hangolunk az ünnepre

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

A Player kérdése: Nálad már beütött a karácsonyi kajakóma?
13% Naná, és nagyon keményen.
44% Igen, de menedzselhető.
42% Szerencsére nem.
Ezekkel a fotókkal sokkal jobban telik a karácsonyi punnyadás – figyelmeztetünk, nehéz lesz abbahagyni
Hirdetés