Ohióban élni jó, legalábbis ha ilyen az állami rezesbanda, amelyik olyan félidei show-t rittyentett egy meccs közepén, amitől az állak a földön koppannak, nem tudunk másra következtetni. A zenekar eljátszotta a tévétörténelem legjobb főcímzenéit, közben még alakzatokba is rendeződnek, de nem is akárhogy. Ha tátott szájjal nézed, az nem a véletlen műve.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben