A Drágám, a kölykök összementek! folytatásában, ami nem is a Disney+-ra készül.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

23 év. Ekkor vállalt Rick Moranis utoljára szerepet filmben, mármint élőszereplősben, 1997-ben került a egyenesen a tékákba a Drágám, most mi mentünk össze!, ami után már csak animációs filmekhez adta a hangját, főként a Mackótestvérhez és folytatásához, de a Mackótestvér 2 is már 2007-es film, ha így nézzük, akkor 13 éve egyáltalán nem vállalt el semmit. Most viszont megtört a jég, mégpedig úgy, ahogy azt sokan már pletykálták: sikerült leszerződtetni a Drágám, a kölykök összementek! folytatásához, ami nem egy megúszós, streamszolgáltatós újrázás lesz.

A Deadline értesülései szerint Moranis már aláírta a szerződését, és bár a Disney megpróbálta eltitkolni, hogy sikerült rádumálnia a színészt a visszatérésre, ma kiderült, hogy a szerződés, amiről régóta pletykálnak, már alá is lett írva. A folytatásról annyit tudni, hogy nem a Disney+-ra, hanem a moziknak készül, és nagyjából hasonló lesz a sztorija, mint az első filmnek. A sztoriban igazából Moranis fia, Wayne lesz a tudós, aki véletlenül összezsugorítja a gyerkőcöket. Josh Gad alakítja majd Wayne-t, és már az is tuti, hogy az első rész rendezője, Joe Johnston készíti a folytatást.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Már csak párat kell aludni és otthon is nézhető lesz az idei év horrorszenzációja

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés