Roland Emmerich megmondta a tutit. Szerintetek ismeri a mondást a bagollyal meg a verébbel?

A The Guardiannak nyilatkozott a német származású rendező, amikor szóba kerültek az egyre népszerűbb Marvel-filmek. Egészen pontosan ezt találta mondani:

"Ha megnézed, az én filmjeimben mindig egy Átlagos Jánosból lesz a hős. A legtöbb Marvel-moziban ezzel szemben egy rakás, vicces maskarában szaladgáló embert mutogatnak. Nem szeretem a köpenyes embereket. Amikor valaki felvesz egy szuperhős-jelmezt és már repül is, nos, szerintem butácska dolog."

Csak a miheztartás végett, Emmerichnek olyan filmeket köszönhetünk, mint a Godzilla, az A hazafi, a Mérges pókok, a Holnapután, az I.e. 10000 vagy a 2012. Nagyon okos filmek, ugye? Kétségkívül magasművészet az összes.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Mesterművek még közelebb: a Xiaomi ezzel a telefonnal elérhetővé teszi a csúcskategóriát

A The Witcher 3-ból eleinte hiányzott az, hogy eldönthessük, kivel bonyolódunk romantikus kapcsolatba

Kapaszkodj meg, mert visszatér a cápavihar

A Player kérdése: Az Írország elleni vereség után szerinted Marco Rossinak le kell mondania?
30% Igen
63% Nem
7% Egyelőre nem tudok dönteni
Megtaláltuk az őszi gardrób titkos fegyverét – és nem, nem a kabátról beszélünk
Hirdetés