Január 14-én visszatér a kilencvenes évek végének egyik legismertebb horrorfilmes franchise-a. Szellempofa újra kaszabol.

Vele együtt pedig újra színre lép az eredeti filmek több sztárja is. Neve Campbell, David Arquette és Courteney Cox (most már nem Arquette) is visszatérnek erre a véres osztálytalira.

Ha elfogadtok egy jó tanácsot, ne csináljatok ivós játékot az első teljes trailerben látható döfésekre! Egy ilyen nagyon csúnyán rottyra vágna bármilyen társaságot.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

„Ez a futás nemcsak a testünknek, a lelkünknek is jót tesz!” – Dupla körös futásokkal és kibővült charity programmal jön az NN Ultrabalaton

Ha fotós csúcstelefont keresel, a Xiaomi 15 sorozatnál ne keress tovább!

A futás nem csak a rekortánpályán kezdődik! Íme az NN Ultrabalaton két magyar ultrafutójának edzéstippjei

További cikkeink a témában
Hirdetés