A minap Sydney Sweeney újabb botrányba keveredett, amikor engedély nélkül összekötözött melltartókkal tekerte körbe a Hollywood felirat H betűjét. Már akkor sejteni lehetett, hogy hiába kap majd ezért bírságot, valószínűleg megéri majd neki a sztori.

Ez a sejtés annyira igaznak bizonyult, hogy kicsivel később maga Sweeney töltötte fel a mutatvány során készült videót az Instagramjára, ezzel kvázi bizonyítékot szolgáltatva a hatóságok számára:

Valószínűleg senkit nem lepett meg a tény, hogy az egész cécó igazából reklám volt, amivel Sweeney a saját fehérneműmárkájára igyekezte felhívni a nyilvánosság figyelmét. A márka SYRN névre hallgat, a befektetői között pedig olyan neveket találunk, mint Jeff Bezos, az Amazon multimilliárdos alapítója, így a siker nagyjából borítékolható, annál is inkább, mert a színésznő modellként is közreműködött a kampányban.

Képzelheted hát, milyen minőséget képvisel a nyitó kollekciókat felvezető képanyag. Mutatunk azért némi ízelítőt:

A SYRN egyébként rögtön több kollekcióval támad, melyek között megtalálhatóak a szexi, csipkés melltartók és bugyik, majd érkeznek a kínálat kényelemre kihegyezett darabjai, a sort pedig a romantikus, áttetsző szettek zárják. A legtöbb darab száz dollár alatt lesz elérhető, vagyis Sweeney nem a csúcsgazdagokra céloz. Saját elmondása szerint az volt a célja, hogy a nők minden testalkatához passzoló, magabiztosságot adó darabokat hozzon létre.

Ez is érdekelhet:

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Elszabadul a pokol az új Gonosz halott-film első előzetesében

Mielőtt megnézed a Michael Jackson-filmet, mérd meg magad a pop királyáról szóló kvízzel!

Fekete mágia, hogy milyen jól néz ki Sandra Bullock és Nicole Kidman az Átkozott boszorkák folytatásában

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már fizettél elő valakinek a tartalmaira az Onlyfansen?
1% Igen, folyamatosan van előfizetésem.
8% Egy próbát anno tettem.
3% Nem, de tervezem.
87% Esélytelen, hogy előfizessek.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés