A Netflix sorozatgyilkosos antológiasorozata, a Ryan Murphy és Ian Brennan által felügyelt Szörnyeteg elérkezett a harmadik évadához, melyben Ed Gein hátborzongató történetét mesélik el.

Charlie Hunnam alakítja A Szörnyeteg: Az Ed Gein-sztori címszereplőjét, Ed Geint, aki az 1950-es évek vidéki Wisconsinjában szedte az áldozatait. Csupán két gyilkosságot tudtak rábizonyítani, de ezeket olyan perverzitással hajtotta végre, hogy alakja közvetlen inspirációul szolgált a texasi láncfűrészes karakterének kidolgozásához. Rendszeresen sírokat fosztott ki, az áldozatok testrészeiből tárgyakat, ruházatot, lakberendezési eszközöket készített.

Egy ilyen bestiális szörnyeteget formálhat meg Hunnam, ami egy igazi jutalomjáték lehetőségét rejti magában. Ed anyját Laurie Metcalf alaktíja, Alfred Hitchcock pedig Tom Hollander megformálásában jelenik meg, hiszen a rendező a Psycho főgonoszának megírásához is Gein történetéből merített.

Íme az évad első trailere, melyből azonnal átjön az alkotás nyomasztó, félelmetes hangulata:

A széria október 3-án debütál a Netflixen.

Ez is érdekelhet:

Már itt is van a 28 évvel később folytatásának brutális első előzetese

Úgy tűnik, a világ a folytatásra sem lett szebb hely.

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Xiaomival könnyebb az ünnepi készülődés

Láttad már Palvin Barbit szexi mikulásruhában?

Öt pikáns ajándékötlet a barátnődnek, ha idén kicsit felforrósítanád a karácsonyt

A Player kérdése: Befejeződött az F1 idei szezonja. Nálad ki az év versenyzője?
29% Norris
52% Verstappen
9% Piastri
2% Russell
9% Egy másik versenyző
Advertisement
Hirdetés