Magyarország is belép az autós koncertek csodás korába. Köszi, Lukács Laci!

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Már rengeteg országban működnek az autós bulik, sőt még autós rave-ek is, szóval csak idő kérdése volt, hogy ki fog beleállni a buliba itthon. A helyes válasz a Tankcsapda volt. Lukácsék május 29-én és 30-án nyomnak le egy-egy bulit, az előbbi időpontban Debrecenben a repülőtéren lépnek fel, ráadásul egy körszínpadon, ahová 600 autó fér majd be. A második időpontban egy székesfehérvári helyszínen koncerteznek, oda 300 autó gurulhat be, körszínpad viszont nem lesz.

A Tankcsapda ezeken a bő egyórás koncerteken elnyomja majd a most bemutatott új dalt, a Szüless meg újrát is. Eléggé felpörgött a banda egyébként, mert épp most dobták ki a Tankcsapda Jim Beam whiskeyt, amiből mindössze 225 üveggel gyártottak, és pillanatok alatt el is fogyott, a bevételeket pedig teljes egészében a Debrecen Város Segélyalapba pakolták. De egyébként klipet is forgattak az új dalhoz, többek között a Budapest Parkban, és állítólag az ébredő várost láthatjuk majd benne nemsokára. Egy whiskey-t most legurítanánk a Tankcsapda egészségére, de hát dolgozunk...

Forrás: Blikk

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Már csak párat kell aludni és otthon is nézhető lesz az idei év horrorszenzációja

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés