Talán nem kellene ennyi Star Wars-filmet a mozikba küldeni, kedves Disney.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Megoszlanak a vélemények arról, hogy volt-e értelme leforgatni a Solo: Egy Star Wars-történetet, de maradjunk annyiban, hogy nem a legjobban átgondolt koncepciójú mozi a franchise-ból. Az sem segített neki sokat, hogy alig fél év telt el Az utolsó Jedik óta, nem vagyunk nagyon kiéheztetve egy új Star Wars-filmre, és ez nem feltétlenül szerencsés dolog.

Annyira nem, hogy most úgy tűnik, a Solo bukás lesz. Több okból is. Az egyik a fentebb említett SW-filmdömping, a másik az, hogy az eredettörténetet eléggé szerencsétlen időpontban mutatták be. Egyelőre az emberek többsége inkább választja a Bosszúállók: Végtelen háborút és a Deadpool 2-t, mint a Solót. Egyesek azt is gondolják, hogy Az utolsó Jedik is elvette a nézők kedvét a további SW-filmektől. A fiatal Han az első hétvégén 101 millió dollárt termelt, bőven az elvárások alatt hozott a kasszára. Mondhatnánk, hogy jó, de majd Kína megmenti, de sajnos nem menti meg, odaát sem sokan kíváncsiak az ifjú Han Solóra. Ezek után biztosan nem lesz folytatása, pedig belengették.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Már csak párat kell aludni és otthon is nézhető lesz az idei év horrorszenzációja

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
19% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés