Meglepetés, a jobb fajtából!

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Doomnak, a Duke Nukem 3D-nek és a Quake-nek minden rendes háztartásban meg kell lennie, már ahol játszanak is persze. Eddig az első kettőt nagyjából kenyérpirítóra is fel lehetett már telepíteni, főleg a Doomot, a Quake viszont mindig kimaradt a buliból. Egészen eddig. A Bethesda ugyanis tegnap hirtelen kiadta a klasszikus FPS-t újra, nem is akárhogy.

A Quake 25. születésnapjára minden konzolra kijött a játék, dinamikus fényeffektekkel, widescreen támogatással, anti-aliasinggal és depth of field beállíthatósággal kényeztet, ráadásul akár 4K-ban is lehet nyomni vele a bulit, 120 FPS-sel is. Nem felejtették ki a multit sem, sőt, a modokat is keblére öleli, így nem kevés tartalom szorul belé, az meg már csak hab a tortán, hogy egy új kiegészítőt is kapott a MachineGamestől, a Wolfenstein fejlesztőitől Dimension of the Machine címmel.

Mindez 10 euró, és Switch-en is gyönyörűen megy, ráadásul lehet vinni mindenfelé. Kipróbáltuk, PC-n és Switch-en is remek. Ennyit megér.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

Nem az nyer, aki a leggyorsabb – vezettem a világ egyik legtakarékosabb versenyautóját

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
44% Külföldi
24% Hazai
32% Idén egyik sem