Tavaly több mint 130 millió ember indult útnak. Közülük 15400-an örökre eltűntek – ezzel a felütéssel kezdődik A trollvadász és A boncolás című mozikról ismert norvég rendező, André Øvredal új filmjének első előzetese.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

És hát emberünk említett alkotásai alapján sejtheted, hogy ezúttal nem a baleseti statisztikák alakulását akarja majd áttekinteni. Az Utazó című moziban ugyanis a címszereplő démon gyilkolássza a jónépet, ami autósokra vadászik, és mielőtt kitekeri a nyakukat még jól halálra is rémiszti őket, mert hát az mekkora muri!

A kedvcsinálóban is van néhány különösen genyó jump scare, ezért a műfaj rajongóinak azt javasoljuk, hogy tegyék be a fülest és készítsék elő a szívgyógyszert.

Ha megjött hozzá a kedved, már nem kell sokat várnod a hazai premierre, a filmet ugyanis május 21-én mutatják be a magyar mozik.

Ez is érdekelhet:

Tippeld meg, miről fog szólni Jason Statham következő filmje!

Óriási, szenzációs, elképesztően kreatív sztorival kápráztat el a brit akciósztár új filmje.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Frenetikus animációs film érkezik meg végre streamingre a héten

Kvíz: mennyire ismered az elmúlt tíz év legnépszerűbb horrorfilmjeit?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
46% Igen
47% Nem
8% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés