A 2000-ben elstartolt Végső állomás-franchise alaptézise annyira izgalmasnak bizonyult, hogy eddig öt részt húztak fel rá, és 14 évnyi szünet után érkezik a hatodik.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Ezek a filmek abból indulnak ki, hogy a halálnak igenis létezik egy listája, amiről egészen egyszerűen nincs menekvés. Ha például az emberek valamilyen véletlen folytán megúsznak egy balesetet, amiben meg kellett volna halniuk, a halál bizony nem húzza ki őket a listájáról, hanem utánuk siet és gondoskodik róla, hogy a csalókat utolérje a végzet.

A Final Destination: Bloodlines is ezt viszi tovább, az első trailerben az alkotók be is mutatnak egy újabb balesetet, melyben az áldozat a szériához méltóan trükkös módon távozik az élők sorából.

A filmet május 16-án mutatják be az amerikai mozik.

Ez is érdekelhet:

Újra beköszön a csajsziterminátor a M3GAN 2.0 első kedvcsinálójában

Az első rész 12 millióból 181-et csinált, így különösebben nem okozott meglepetést, amikor bejelentették a folytatást.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Frenetikus animációs film érkezik meg végre streamingre a héten

Kvíz: mennyire ismered az elmúlt tíz év legnépszerűbb horrorfilmjeit?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
45% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés