Négypercnyi telefonos felvétel Zack Snyder új mozijának felvételeiről. Nem, még nem derül ki belőle, mennyire fog ez nekünk fájni.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Aki valami jóban reménykedik, annak annyit mondunk, hogy Ben Affleck lesz Batman. És ha még ezek után is kedves gondolatok lepnék el érintetlen lelkünket, akkor nézzünk bele ebbe a korai forgatási napba, ahol Snyder egy Metropolis vs. Gotham amerikaifoci-meccset dirigál. Szívesebben megnéznénk a meccs teljes változatát, mint a vélhetően borzasztó Az acélember-folytatást. Mindegy, ne legyen igazunk...