Itt van ez az irtó bizarr sivatagi lakás, amely remekül beolvad a sziklás tájba. De várj, ez még semmi.

A faragott kültéri elemeket öntött betonlapok alkotják, ennek a geometriai játéknak pedig az az eredménye, hogy az épület kiköpött olyan, mintha a Földünkre érkező első (bejelentett) földönkívüli fajnak húzatták volna fel a bizalmatlankodó adófizetők pénzéből. Íme:

A belső tér is a ház külsejének stílusjegyeit hordozza magán, az enteriőrön elmélázva továbbra is az a benyomásunk, mintha egy idegen civilizáció rezidenciájában fészkelnénk, valahol egy párhuzamos galaxisban – főleg ennyi szuperhősös film után.

Talán egyedül a plazmatévé lóg ki a képből, na meg ha jobban szétnézünk, láthatjuk, hogy itt-ott egy beépített mikró vagy sütő is befigyel. Egyébként a sziklás, sivatagi táj pompás keretet ad ennek az egész történetnek, mi tagadás, szívesebben megnéznénk közelről, igazán hangulatos lehetne mondjuk itt csapatni néhány űrlénnyel, buli után pedig elszállni – így vagy úgy – egy másik világba.

Ezt is ajánljuk:

(via)

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Mondunk öt tuti tippet, hogy a sapkaszezonban is kifogástalan legyen a frizurád

Ünnepi útmutató férfiaknak, akik olyan ajándékot akarnak adni, ami valóban megérinti a szívet

A Xiaomival könnyebb az ünnepi készülődés

A Player kérdése: Te szoktál magadnak ajándékot venni karácsonykor?
34% Igen, persze, szerintem teljesen normális.
66% Nekem ez fura, nem, nem szoktam.
Öt pikáns ajándékötlet a barátnődnek, ha idén kicsit felforrósítanád a karácsonyt
Hirdetés