Az ír világ- és Európa-bajnok bokszoló, Michael Conlan nem az első bunyós, aki korrupciót gyanít, de ő elég markánsan ki is mondta a tévében.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az ír úgy érezte, agyba-főbe verte ellenfelét a döntőben, aki alig látszott ki a vérből, mégis egyhangú döntéssel, mindhárom pontozóbírónál vereséget szenvedett az orosz Vlagyimir Nyikityintől. Egyértelmű csalást kiált.

„Kibaszott csaló gazemberek, az aranyért jöttem és elcsalták. Soha többet nem bokszolok olimpián, mindenkit lefizetnek, az egész amatőr ökölvívás bűzlik.”

"Mindene vérzett az orosznak, csodáltam, hogy nem esett össze, végig én domináltam, erre kihozzák egyértelmű vereségre. Majd biztosan elintézik annyival, hogy hülyeségeket beszélek, de a mai nap tökéletesen megmutatta, milyen korrupt az egész rendszer! Azt tanácsolom mindenkinek, ne versenyezzenek az AIBA-nál (Nemzetközi Amatőr Ökölvívó Szövetség)."

RTÉ Sport on Twitter

Paddy Barnes, az írek csapatvezetője egyezményes jellel mutatja, mi zajlik itt:

RTÉ Sport on Twitter

(joe.ie) Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Annyira leszerepelt a válogatott a vb-n, hogy az újságíró azt kérdezte a kapitánytól, hogy ételmérgezést kaptak a játékosok?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés