A Topolya és FCSB meccsén tényleg minden volt: összesen 12 gól, a 93. percben öngól, egy perccel később egyenlítés, majd a végén tizenegyesek.

A vajdasági Topolya hazai pályán fogadta a bukaresti FCSB-t, és 14 perc után már két góllal vezetett. Félidőben 2-1 volt, a Topolya azonban kapott egy pirosat. A szünet után egyenlítettek a románok, egy perccel később viszont már ismét a Topolya vezetett. A FCSB ismét egyenlített, a 93. percben pedig már a vezetést is megszerezte, de a hazaiak a 94. percben 4-4-re mentették az állást. A hosszabbításban négy gólt volt, kétszer egyenlített a hazai csapat, de a továbbjutás így sem sikerült, végül a FCSB tizenegyesek után ment tovább.