Brazília idegenben verte felkészülési meccsen a világbajnok németeket.

Arra számítani lehetett, hogy egyik csapat sem veszi majd félvállról a meccset, egyrészt a 7–1 miatt, másrészt azért a négy évvel ezelőtti vb-t leszámítva is megvan a közös története a két válogatottnak.

A 90 perc nagy részében Németország dominált, gólt viszont Brazília lőtt, konkrétan Gabriel Jesus fejelte, miután Trapp elég sután ért bele a Man. City csatárának fejesébe.

A németek legutóbb még az Európa-bajnokságon kaptak ki, azóta 22 meccset hoztak le veretlenül, ezt a sorozatot szakította most meg Brazília.

Squawka Football on Twitter

Germany's form since losing to France at Euro 2016: WWWWWDWWDWWDWWWWWWWDDDL Brazil are the first team to beat them in 23 games. ?
(Fotó: Getty Images)
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megvan a világ első brit sportmilliárdosa

Olyan helyen jártunk a Puskás Arénában, ahová nem juthat be a nagyközönség

„Nincs bennük semmi különleges, képtelenség, hogy kikapjunk” – mondta az edző a BL-döntő előtt, majd kaptak egy négyest

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
Százhektáros paradicsom golfkóstolóval, privát wellnessel és regionális ízekkel
Hirdetés