Thomas Müller és Jérome Boateng egyáltalán nem volt boldog, pedig a Bayern 8–1-es összesítéssel kiejtette a Besiktast a BL-nyolcaddöntőben.

Az első meccset otthon 5–0-ra, a másodikat idegenben 3–1-re nyerte a Bayern, Thomas Müller szerint viszont mégis dühítő, ahogy futballoztak.

A második félidőben voltak olyan szakaszai a meccsnek, amelyekkel cseppet sem lehetünk elégedettek. Folyamatosan eladtuk a labdát, belementünk olyan rugdalózásba, amely nem jellemző ránk. Dühítő, hogy egy ilyen meccsen is képesek vagyunk három sárga lapot kapni.

Nyilatkozta a meccs után a csapatkapitány Müller, miután Boateng, Hummels és Rafinha is sárgát kapott a visszavágón.

Ostoba szabálytalanságokat, buta hibákat követtünk el. Megengedhetetlen, érthetetlen ez.

Mondta Boateng.

A Bayern mellett a nyolc közé a Real Madrid, a Juventus, a Man. City, a Roma, a Barcelona, a Sevilla és a Liverpool jutott be. A BL-negyeddöntők sorsolását pénteken tartják.

(via)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Még a „világ végéről” is jönnek Budapestre a Bajnokok Ligája-döntő miatt

Kvíz: kitalálod, hogy melyik focista volt drágább?

Magát fényezte, mindenki másba beleállt – A 10 legsokkolóbb kijelentés Florentino Pérez sajtótájékoztatójáról

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
4% Szerintem rossz döntés.
Százhektáros paradicsom golfkóstolóval, privát wellnessel és regionális ízekkel
Hirdetés