A stadion 20 százalékát megnyitják a nézők előtt, közölte a bolgár szövetség.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A bolgár szövetség elnöke, Mihail Kaszabov Kosztadin Angelov egészségügyi miniszterrel és Kraszen Kralev ifjúságügyi és sportminiszterrel egyeztetve döntött úgy, hogy 8500 nézőt beengednek a szófiai Vaszil Levszki Nemzeti Stadionba a Bulgária–Magyarország Eb-pótselejtezőre. A szurkolókat legalább két szék és másfél méter választja majd el egymástól és arcmaszkok használata is kötelező lesz.

Az UEFA korábban úgy határozott, hogy a válogatott meccsekre a stadion befogadóképességének maximum 30 százalékában lehetnek nézők, de persze hagyott mozgásteret a helyi szervezőknek. A bolgárok végül 20%-át nyitják meg  stadionnak.

Belépéskor testhőmérséklet-ellenőrzésen kell átesni a nézőknek.

  • Eb-pótselejzető, elődöntő
  • Bulgária–Magyarország, október 8., 20.45

„Magyarországnak jó csapata van, de nem jobb, mint Bulgária”

Milanov a Nemzetek Ligája-playoffmeccs előtt, és a Fehéroroszország elleni hazai vereség után állított fel erősorrendet.

(Fotó: Alex Nicodim/Sportsfile via Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Újabb izgalmas párharcok alakultak ki a foci-vb kieséses szakaszában

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
19% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés