Miközben tart a Messi-saga, úgy tűnik, hogy a Barcelona világbajnok támadója, Griezmann is távozhat.

Griezmann tavaly nyáron 120 millió euróért igazolt az Atlético Madridból a Barcelonába, de ahogy új csapatának, neki sem sikerült jól az előző idény. Nem igazán találták az edzők a posztját, ő meg a helyét a pályán, 48 meccsen mindössze 15 gólt rúgott.

A Marca szerint a Barcelona elnöke, Josep Maria Bartomeu – annak ellenére, hogy korábban érinthetetlennek nevezte – elengedné Griezmannt. Konkrétan az Atlético Madridhoz küldené vissza a franciát, cserébe pedig a madridiak 20 éves támadóját, Joao Félixet kérné.

A hírek szerint az Atléticónál olyan nagyon nem lelkesednek az ötletért, Griezmannt szívesen látnák újra a csapatban, de Félixet nem akarják elengedni. Emellett probléma a francia 21 milliós szezononkénti fizetése is, miközben Joao Félix csak 3,5 milliót keres.

Mindeközben:

Úgy tűnik, már megvan, hova igazol Lionel Messi

Egybehangzó információk szerint Lionel Messi hivatalosan is jelezte a Barcelona vezetőségének, hogy elhagyja a katalán klubot.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

A Real Madrid felköpött és aláállt azzal, hogy kirúgta Xabi Alonsót

Felismered gyerekkorod futballsztárjait mai fotók alapján? Teszteld!

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
30% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
16% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
54% Nincs tapasztalatom vele.
Bonjour, Budapest! Francia pikniket tartottunk a Renault 4 E-Tech electric-ben
Hirdetés