A Sport szerint a Barcelona és Neymar szóban megegyezett a brazil visszatéréséről.

A katalán újság szerint Neymar beleegyezett a fizetéscsökkentésbe, 13 millió euróval fog kevesebbet keresni, mint a PSG-nél. Vagyis 37 millió helyett csak 24 milliót – nagyjából annyit, mint korábban a Barcánál.

A Sport szerint Neymarnak más klubok is tettek ajánlatot – a Real Madrid is –, de ő mindenképp vissza akar térni Barcelonába, így belemegy a fizetéscsökkentésbe és a klubvezetés egyéb kéréseibe is.

Neymar visszatérhet a Barcához, ha ezt a három feltételt teljesíti

Neymar barcelonai visszatérése egyre valószínűbb, a katalán Sport szerint, ha három feltételt teljesít a brazil, a Barcelona vezetősége visszaveszi.

Persze ezzel még közel sem fejeződött be a transzfer, hiszen most a PSG-nek és a Barcelonának kell megegyeznie, korábbi hírek szerint Coutinho plusz 100 millió euró lehet Neymar ára.

És még Griezmann is képben a Barcánál:

Neymar vagy Griezmann? A Barca vezetősége döntött

Melyik sztár érkezik a Barcelonához nyáron? Úgy tűnik, megvan a válasz, de mi azért kételkedünk.

(via; Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megvan a világ első brit sportmilliárdosa

Olyan helyen jártunk a Puskás Arénában, ahová nem juthat be a nagyközönség

„Nincs bennük semmi különleges, képtelenség, hogy kikapjunk” – mondta az edző a BL-döntő előtt, majd kaptak egy négyest

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
A limitált champagne-ritkaság, ami felkavarhatja a piacot és a gyűjtők egyik kedvence lehet
Hirdetés