Hiába volt szinte mindig a jobbak között Nagy Ádám, amikor pályára léphetett, mégsem bíznak benne a Bolognánál. Ezen a nyáron valószínűleg távozik is.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Nagy Ádám 2016-ban a Fradi rekordelőnyős bajnoki címe, majd a kiváló Eb-szereplés után igazolt 1,8 millió euróért a Bolognához. Az első idényében 28 meccsen játszott, azóta viszont csak 13, illetve 16 jutott neki.

Pedig szinte mindig csapata egyik legjobbja volt, számtalanszor dicsérték az olasz lapok.

Simán kikapott a Bologna, de egy játékost azért dicsőítettek

Nem olyan nagy meglepetés, hogy Nagy Ádámról van szó, máskülönben meg sem írtuk volna.

És nemcsak a játékintelligenciája emelkedett ki, hanem az egyik legtöbbet futó játékos is ő volt a Serie A-ban.

Akad egy mutató, amiben Nagy Ádámnál csak hárman jobbak a Serie A-ban

És ez egy olyan statisztikai adat, amire utoljára gondolnánk egy magyar focista esetében.

Azonban Szinisa Mihajlovics vezetőedző érkezése óta a tavasszal csak két bajnokin játszott. Nem is fog maradni, ám több szálon futtatják az eseményeket a menedzserei. Korábban azt mondta Ádám, maradni szeretne a Serie A-ban, a Lecce szeretné is megszerezni.

Most viszont jobb hírek érkeznek, talán mégis elhagyja Olaszországot, ami szerintünk jót tenne neki. A Bundesligában biztosan megbecsülnék, és

a Corriere szerint néhány Bundesliga- és egy spanyol is csapat érdeklődött iránta.

A Nemzeti Sport Online Kövesdi Viktor menedzsert kérdezte:

  • Vannak érdeklődések, több ajánlat is érkezett már.
  • Szeretnének a játékossal közösen, körültekintően dönteni.
  • A cél az, hogy a top 5 bajnokság valamelyikében futballozhasson.
  • Olyan klubnál, ahol a lehető legtöbb játéklehetőséghez juthat.
  • Az érdeklődő klubokat, melyek Ádám számára is érdekesek lehetnek, összehozzák a Bolognával.

Reméljük, jó helyre kerül, mert a válogatott legfontosabb játékosa:

Mitől lett jobb a válogatott Marco Rossival?

Rossi a Dárdai-féle csapat által generált reményt adta vissza.

(Fotó: Marco Canoniero/LightRocket via Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Annyira leszerepelt a válogatott a vb-n, hogy az újságíró azt kérdezte a kapitánytól, hogy ételmérgezést kaptak a játékosok?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
19% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés