Pörgős, jó focit hozó meccset játszott az Arsenal és a Chelsea, a vége 2–2 lett.

A második félidőben pörögtek fel az események, Wilshere szerzett vezetést az Arsenalnak, amire Hazard válaszolt, sőt Alonso góljával nyerhetett volna is a Chelsea, de Bellerín a 92. percben egyenlített.

Persze teljesen más lett volna az eredmény, ha Morata nem játszik borzasztóan. A Chelsea-csatár ordító helyzeteket hagyott ki. Például ezt az első félidőben:

Majd a legvégén a hosszabbításban megnyerhette volna a meccset, de ismét a rossz megoldást választotta.

Húsz méterről, kapásból, a lécet érintve: óriási gólt rúgott az izlandi középpályás