Meg még pár más játékost is, miután csalódás a BVB-nek ez a szezon.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Sport Bild írja, hogy a Dortmund erősíteni szeretne, miután a BL-ből és az El-ből is kizúgott, a Bundesligában meg csak a 3. helyen áll. Az egyik kiszemelt Mitchell Weiser, a Hertha utánpótlás-válogatott szélsője.

A német játékosnak 2020 nyaráig érvényes szerződése Berlinben, viszont a megállapodásban szerepel egy 13 millió eurós kivásárlási záradék. Ez pedig nem okozhat gondot a Dortmundnak, ha tényleg el akarja vinni. Nem kizárt, hogy Pulisic helyére, de egyelőre ez csak spekuláció.

A Bayernből igazolt Weiser ugyan tényleg tehetséges, de a számai elég gyatrák: 28 meccsen játszott a szezonban, 2-2 gól és gólpassz áll a neve mellett.

A Dormund persze más játékosokra is rá akar mozdulni. Ők a kiszemeltek:

  • Jonas Hector
  • Lautaro Martínez
  • Jonathan Tah
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Annyira leszerepelt a válogatott a vb-n, hogy az újságíró azt kérdezte a kapitánytól, hogy ételmérgezést kaptak a játékosok?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés