A Fehérvár csúnya K.O.-t kapott a Vaduztól, és még mindig nem állt föl belőle. Kovács Zoltán, a klub sportigazgatója a DIGI Sportnak nyilatkozott, és bizony nem boldog.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Bár azt mondja, egy jó bajnoki és kupaszerepléssel helyre lehet hozni a dolgokat, de:

„Ezt nehezen fogjuk feldolgozni, elfelejteni. Amit az elmúlt években felépítettünk itt a nemzetközi kupákban is valamit, elég szép, sőt nagyon szép dolgokat, azt most azért leromboltuk.”

– mondta Kovács.

A volt újpesti focista fájóan jelezte, hogy Magyarországon a vereségnek nincsen annyi gazdája, mint a győzelemnek.

„Az elmúlt pár évben, ha jól emlékszem elég sokan örültek a bajnoki címnek, a kupagyőzelemnek, a csoportkörnek, meg a playoffoknak. Most ezt a sok embert nem látja.”

Kovács azonban azt gondolja, ezt férfi módjára el kell viselniük, és beszélniük kell erről a szégyenről, hogy

az a néhány ember, aki vért akar látni, az is örüljön az ilyenfajta kifejezéseknek.

A Vaduz edzője a győzelem mellett még máshogy is belerúgott a MOL-ba:

A liechtensteiniek edzője szerint még soha nem látott olyan sznob csapatot, mint a Fehérvár

Megírtuk, hogy a Fehérvár kiesett az Európa-liga-selejtezőből miután idegenben 2–0-ra kikapott Liechtensteinben a Vaduztól.

(Fotó: MTI)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Íme Cristiano Ronaldo évi 305 millió forintos titka: így marad elit formában 40 fölött is

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
36% Argentína
19% Franciaország
12% Spanyolország
11% Anglia
0% Brazília
22% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés