És akkor az Eb-szereplésünk után a Partizan–Fradival visszacsöppentünk a magyar valóságba. Üdv újra itt!

Írnék valami pozitívat a meccsről, de max csak annyit tudok, hogy többet volt a labda a Fradinál, mint a Partizaninál. Mert ezen a förmedvényen már majdnem annyira unalmas és kilátástalan játék és szenvedés ment mindkét oldalon, mint a portugál–horvát meccsen még az Eb-n – pedig én azt hittem, hogy örökre elfelejthetem azt a borzalmat, de nem.

Amúgy volt két gól, az elsőt a Partizani lőtte Fili 20 méterről megeresztett lövéséből a 47. percben (1–0):

Realdo Fili 1-0 Amazing Goal HD - Partizani 1-0... by fantasticfootball

A másodikat a Fradi, vagyis a csereként beálló Böde Dilaver passzát verte be az ötösről a 71. percben (1–1):

1-1 Böde Dániel Goal HD - Partizani 1-1... by fantasticfootball

A Fradi aztán a végére csak felébredt kicsit, vagyis inkább megébredt, de a helyzetek csak helyzetek maradtak. Persze ez az 1–1 a Fradinak jó, mert megvan az idegenbeli gól.

Na de így nemhogy a BL-, de az El-csoportkört sem érdemli egyik csapat sem, inkább a szerencsére kéne bízni a továbbjutást, sorsoljanak vagy valami, mert még egy ilyen meccsel nem kellene kínozni egy nézőt sem. A visszavágó július 20-án lesz.

Partizani: Hoxha – Kalari, Ibrahimi, Krasniqi, Arapi – Ramadani, Trashi, Batha – Vila (Atanda, 82.), Fili (Volas, 85.), Torassa (Ekubani, 67.)
Ferencváros: Dibusz – Dilaver, Nalepa, Leandro, Ramírez – Gera Z., Pintér Á. – Lovrencsics, Nagy Dominik, Radó (Sesták, 66.) – Djuricin (Böde, 66.)

Partizani–Ferencváros 1–1 (0–0)