Hét gól és hosszabbítás a Ferencváros győri MK-meccsén.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Mol Magyar Kupa utolsó, csütörtöki nyolcaddöntőjében

a Fradi egy mozgalmas és gólgazdag mérkőzésén, hosszabbításban 4–3-ra győzött az ETO FC Győr vendégeként.

A hazaiak ugyan korán vezetést szereztek, de a tavaly döntős fővárosiak a szünetig fordítottak, nem sokkal a térfélcserét követően pedig Varga Barnabás második találatával már 3–1-re vezetett az FTC. A Győr azonban váratlanul négy perc alatt egyenlített, így hosszabbítás következett. Ráadásul a magyar válogatott középcsatárát sérülés miatt le kellett cserélni a 61. percben.

A párharcot végül a norvég Kristoffer Zachariassen 116. percben lőtt gólja döntötte el a Ferencváros javára.

A fővárosi csapat a négy közé jutásért ősi riválisát, az Újpestet fogadja majd.

  • Mol Magyar Kupa, nyolcaddöntő
  • ETO FC Győr–Ferencvárosi TC 3–4 (1–2, 3–3, 3–3) – hosszabbítás után

A negyeddöntő párosítása:

  • MTK Budapest–Fehérvár FC
  • Ferencvárosi TC–Újpest FC
  • Zalaegerszegi TE FC–Nyíregyháza Spartacus FC
  • Kisvárda Master Good (NB II)–Paksi FC

(Forrás: MTI, fotó: X / Ferencváros)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
18% Franciaország
14% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
19% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés