Sajtóhírek szerint Ivan Rakiticnél csak a Juventus jöhet szóba.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Az nsoLa Gazzetta dello Sportra hivatkozva azt írja, abban az esetben, ha Ivan Rakitic távozik a Barcelonától, a Juventusban folytatja pályafutását.

Rakitic jól érzi magát Barcelonában, évek óta alapember, de a jövője kérdéses, állítólag a klub nem feltétlenül vele képzeli el a jövőt, és Frenkie de Jong leigazolásával a következő szezonban egyáltalán nem biztos, hogy kezdő lesz.

És itt jön képbe a Juventus, a torinóiak elvileg már megkeresték a játékost, és Rakitic nyitott az ajánlatra, ha klubot vált, akkor valószínűleg a Juventus lehet a befutó.

A 31 éves középpályás idén 45 meccsen játszott a Barcelonában, öt gólja és kilenc gólpassza van, piaci értéke 50 millió euró.

Rakitic szerződése 2021-ben jár le, de ha valóban nem számol vele a Barcelona, akkor a Juventus viszonylag olcsón megszerezheti.

A torinóiak amúgy is mesterei a műfajnak:

A Juventus mestere az ingyen megszerezhető játékosok leigazolásának

Már szinte tény, hogy Aaron Ramsey ingyen a Juventushoz igazol, ami újabb szép fogás a torinói klubnak.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Útban volt a játékvezető, ezért fellökte a focista

18 éves és 358 millió eurót ér a világ legértékesebb futballistája

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
46% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés