A givemesport.com segített nekünk és összeállította a legjobban kereső aktív focisták listáját. A lista élén nincs sok meglepetés, kicsit lejjebb viszont akad.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Éves szinten Ronaldót, Bale-t és Messit fizetik meg a legjobban. (A két madridi játékos nemrég írta alá új szerződését, az ötszörös aranylabdás argentin zseni viszont nem akarja meghosszabbítani a 2018-ban lejáró kontraktusát.)

Hulk és Pelle helyezésén csak azért nem csodálkozunk, mert Kínában játszanak, Van Persie kilencedik helye azért érdekes.

A lista – az összeg fontban értendő:

1. Cristiano Ronaldo (Real Madrid): 19 millió
2. Gareth Bale (Real Madrid): 18.2 millió
3. Lionel Messi (Barcelona): 17.5 millió
4. Hulk (Sanghaj SIPG): 16.6 millió
5. Paul Pogba (Manchester United): 15.1 millió
6. Graziano Pelle (Santung Luneng): 15.1 millió
7. Neymar (Barcelona): 14 millió
8. Wayne Rooney (Manchester United): 13.5 millió
9. Robin van Persie (Fenerbahce): 12.5 millió
10. Yaya Touré (Manchester City): 12 millió

Szerinted ki a leginkább túlfizetett játékos?

(Forrás: givemesport.com)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Egy egész nemzet megnyugodhat, levették az átkot a foci-vb egyik legnagyobb sztárjáról

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
17% Egy másik válogatott