Bár a Manchester United továbbjutott az angol Ligakupában, az Old Traffordon csak tizenegyespárbaj során sikerült túljutnia harmadosztályú ellenfelén, a Rochdale-en.

Hiába volt Paul Pogba a pályán és hiába volt hatalmas United-fölény, az 52. percben a szerencse és Aaron Wan-Bissaka kellett, hogy ne kerüljön hátrányba a a Man. United:

Alan Fisher? on Twitter

That was so close for Rochdale to go 1-0 up against United if it wasn't for Wan Bissaka clearing off the line #CarabaoCup https://t.co/SAbq7i4b4j

A 68. percben azért így is lőtt egyet az MU az Astana elleni El-meccset eldöntő Manson Greenwood révén (1–0):

De 76. percben a kiscsapat 16 éves játékosa, Luke Matheson kiegyenlített (1–1):

Mivel a Ligakupában nincs kétszer 15 perces hosszabbítás, ezért az 1–1-es  rendes játékidő után jöhetett a tizenegyespárbaj, amit végül az MU behúzott – pont így:

A továbbjutás ellenére továbbra is tart a manchesteriek látványos szenvedése, de legalább megmaradt az esélyük a Ligakupa megnyerésére. A Tottenhamnek már az sincs meg: