A szerződést már öt éve írták alá (2014/15), azonban a következő szezonra vonatkozó rész lett a rekordösszeg.

A Manchester United és a Chevrolet közötti mezszponzori megállapodás 2020/21-es szezonig él, ami a következő szezonban egy 71,1 millió eurós stádiumhoz ér (ebben a szezonban 65 millió volt), ami egy szezonra lebontva a legnagyobb élő szerződés az európai fociban.

A Real Madrid és az Emirates 70 milliós frigyét előzték meg a vörös ördögök.

Łukasz Bączek on Twitter

ManUtd's €71.1m ($80m) per season deal with Chevrolet (GM), from 2014-15 to 2020-21, remains the biggest of shirt sponsorship deal in European club football, narrowly surpassing Emirates' €70m-per-season renewal deal, from 2017-18 to 2021-22, with #RealMadrid #SportBusiness

A legnagyobb növekedést PSG mutatja be, 25 millió euróról 60 millióra ugrik a támogatás azzal, hogy az Emiratest lecserélték az Accor Live Limitlessre.

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

Három név szerepel a Barcelona asztalán Rashford-utódként

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
38% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés