Egyre több olyan hírt lehet hallani, hogy a mostani Pep Guardiola utolsó szezonja a Manchester Citynél.

Tavaly novemberben hosszabbított Pep Guardiola a Manchester Cityvel, 2027-ig szerződése van a klubbal, de az elmúlt hetekben egyre több olyan hírt lehetett olvasni, amely arról számolt be,

Guardiola a szezon végén távozhat.

A végleges döntésre valószínűleg tavaszig várni kell, de a City már most dolgozik azon, hogy ki lehet a spanyol utódja. Az átigazolási hírekben az egyik legmegbízható forrásnak tekinthető David Ornstein szerint a

City listáján nagyon előkelő helyen áll a Chelsea edzője, Enzo Maresca.

A 45 éves olasznak van kapcsolata a Manchester Cityvel, a 2020–21-es szezonban az U21-es csapatnál dolgozott, a következő idényben Guardiola egyik segédedzője volt, ebben a szezonban triplázott a City.

Marescát 2029-ig köti szerződés a Chelsea-hez, tavaly nyáron nevezték ki, az első szezonjában Konferencialigát és klubvilágbajnokságot nyert a londoni csapattal.

Ez is érdekelhet:

Guardiola ezredik meccsén a City leiskolázta a Liverpoolt

A Manchester City nagyon simán legyőzte a bajnok Liverpoolt.

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Reklamált, majd pillanatokkal később szerzett egy nagy gólt a ZTE játékosa

Ronaldinhót idéző gólt szerzett a City játékosa, Guardiola azonban így is foghatja a fejét

70 méterről vágta be a bajnokság gólját a Real Madrid futballistája

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hétvégén indul az F1-szezon. Követed az idei bajnokságot?
25% Persze, nagyon várom már a futamokat.
15% Többnyire igen, megpróbálok minél inkább képben lenni.
17% Ha belefutok, belenézek egy-két futamba.
42% Nem érdekel az F1.