Kevin De Bruyne nem a megszokott módon tárgyalt a szerződéshosszabbításáról a Manchester Cityvel.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Néhány napja megírtuk, hogy a belga irányító a futballvilágban teljesen szokatlan módon ügynök nélkül kötötte meg a szerződéshosszabbítását a Manchester Cityvel.

De Bruyne 2025-ig írt alá a Cityhez, a fizetése heti 350 ezer fontról 400 ezerre nőtt. A Mirror szerint a belga játékos felbérelt egy adatelemzéssel foglalkozó szakembert, aki figyelembe vette az eddigi góljait, gólpasszait, a csapattal megnyert trófeáit, hatását a csapatra és azt, hogy mennyire lehet vele sikeres az elkövetkező években a Manchester City. Végül pedig arra jutottak, hogy De Bruyne fizetésemelést érdemel. A City ebbe bele is egyezett, így most már heti 400 ezer fontot fog keresni a belga, összesen pedig 83 millió font kerül majd a bankszámlájára az elkövetkező öt évben.

Kevin de Bruyne megkötötte a futballvilág legkülönlegesebb szerződését

A belga klasszis hosszabbított a Manchester Cityvel, ennyi a hír. Majdnem.

(via)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
19% Egy másik válogatott