Lapinformáció szerint Ibra lelép Manchesterből, már a nyarat sem várja meg. Jövő hónapban már Nikolics ellen fog játszani.

Az ESPN-hez olyan információ jutott el, hogy hiába a szezon végéig szóló szerződés, Zlatan Ibrahimovic már nyárig sem marad Angliában, ugyanis szinte mindenben megegyezett a Los Angeles Galaxyval.

Az MLS márciusban rajtol, és a jelek szerint Ibra Kaliforniába repül hamarosan, otthagyva a Premier League-et. A svéd ugyanis kevés lehetőséget kap Lukaku mögött, mindössze 105 percet játszott ebben a szezonban, és most még Alexis Sánchez is megérkezett. Miután a chilei lett a liga legjobban kereső focistája, aligha fog a padon ücsörögni.

A Galaxy megegyezett néhány új szponzorral, így Ibra fizetése sem lesz gond. Az MLS-karrierje még nem feltétlenül jelenti azt, hogy többet már nem látjuk Európában, Zlatannal még tervben van egy hazaigazolás a Malmőbe.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Xiaomival könnyebb az ünnepi készülődés

Mondunk öt tuti tippet, hogy a sapkaszezonban is kifogástalan legyen a frizurád

Vonzó karácsonyi képekkel hangolunk az ünnepre

A Player kérdése: Nálad már beütött a karácsonyi kajakóma?
11% Naná, és nagyon keményen.
51% Igen, de menedzselhető.
38% Szerencsére nem.
Ezekkel a fotókkal sokkal jobban telik a karácsonyi punnyadás – figyelmeztetünk, nehéz lesz abbahagyni
Hirdetés