Merthogy a Hertha-szurkolók meg leköpték. Kedves, romantikus berlini történet.

A Bayern megkapta a szokásos bónuszát Berlinben is, a 96. percig húzódott a meccs, hogy aztán végül egyenlített is Ancelotti csapata. Az olasz hatalmas ünneplést csapott, és ezt, na meg az elbukott két pontot rosszul viselték a Hertha-fanok, nyállal kísérték az öltözőbe Ancelottit.

Aki meg cserébe középső ujjal reagált.

„Igen, bemutattam nekik, mert a meccs végén leköptek”

– mondta Carlo Ancelotti az ARD-nek.

A pályán is volt dulakodás a lefújás után, Xabi Alonso kicsit provokált, bár Neuer szerint meg Rune Jarstein rúgta hátba labdával a spanyolt; pár játékosnak odaadták a sárgát is.

A Hertha-középpályás, Sebastian Langkamp SkySportnak nyilatkozott egy félreérthetetlent, aminek lehetnek következményei: Valószínűleg íratlan szabály, hogy őket nem lehet megverni.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Bruno Fernandes szerint rengeteg pénzt ígértek neki a szaúdiak, de nem célja, hogy ő legyen a leggazdagabb

A Real Madrid futballistája bemutatta a szezon egyik legpofátlanabb szimulálását

A Tottenham 2026-ban először tudott meccset nyerni a Premier League-ben

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te tudod, mennyit keres a feleséged?
75% Igen
13% Nem
12% Nem szoktunk erről beszélni