Nem volt túl derűs ez a néhány FIFA-nap, Anglia után Albániától is kikaptunk. De a végén a harmadik A betűst legyőztük. Mondjuk kötelező is volt, de a végén még bekkelni is kellett.

Albániában csalódást okozott a csapat és a kapitány is, előbbi nem pörgött eléggé, Rossi pedig túl defenzív csapatot küldött a pályára, egy Albánia ellen azért nem kellett volna betolni a buszt.

Andorra ellen változtatott, ahogy ígérte, kétcsatáros felállást választott, a 4–4–2-ben Schön Szabolcs is a pályán volt Szalai Ádám és Sallai mellett, így kellően támadó volt a gárda. És be is kezdtünk, negyedóra után 96%-os volt a labdabirtoklásunk. És nem mellesleg szereztünk két gólt.

Sallai elleni szabálytalanságért tizenegyeshez jutottunk a 9. percben, Szalai Ádám pedig magabiztosan berúgta.

Újabb kilenc perc múlva Botka fejelte be Schön beadását.

Ezzel lezártnak is tekintette a meccset a magyar válogatott, a maradék 80 perc viszonylag kellemetlen szenvedés volt, főleg, hogy Andorra rúgott egy gólt a 82. percben.

Szomorú, de utána a miniállam jött az egy pontért, nekünk meg még izgulnunk is kellett. De legalább meglett a három pont, így már van összesen tíz.