Kiderült, miért nincs néző a magyar bajnokikon: mert folyamatosan őket lövik a srácok a lasztival. De kint vagyunk az Eb-n, szóval befogtuk a pofánkat, ez csak egy rosszindulatú, kákán is csomót kereső hat perc.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Nagy köszönet a magyar tiki-taka tv-nek és a TrollFocinak a válogatásért, és a kommentátoroknak az olykor teljes, őszinte leblokkolásért.
(via 444)
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben