Nagy botrány volt a szerda esti Bayern München–Union Berlin bajnoki meccsen, összebalhézott a vendégek edzője Leroy Sanéval.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

A 75. percben Nenad Bjelicához került a labda, Leroy Sane pedig nagyon szerette volna megkapni, így kialakult egy dulakodás, ami gyorsan elfajult: az edző lenyomott egy pofont a szélsőnek.

A zónámban voltam, és oda akartam adni neki a labdát, erre ő meglökött engem. Amire természetesen én is reagáltam” – mondta Bjelica, amit később azért felülvizsgálta magát: „Hát ez így tényleg nem oké, ezt nem lehet tolerálni. Megértem a piros lapomat.

Természetesen Bjelicát kiállították, fel kellett mennie a lelátóra, de az sem sült el jól, mert ott meg a szurkolókkal veszett össze, így végül a sajtópáholyba kísérték fel, ahol három biztonsági ember társaságában nézte végig a meccset. Az indulatos szakember nem gondolja úgy, hogy bocsánatot kellene kérnie Sanétól.

Csak a csapatomtól kérek elnézést, mert ez tűrhetetlen volt. De Sanétól nem kérek. Azért jött oda hozzám, hogy provokáljon, persze én pedig nem úgy reagáltam, ahogy egy edzőnek kellene. Ennél több hozzáfűznivalóm nincs.

Ez is érdekelhet:

Bundesliga-csapat jelentkezett be a legkisebb Dárdaiért

A 17 éves Dárdai Bence a Hertha egyik legnagyobb tehetsége, nem véletlenül állnak érte sorban a klubok.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Útban volt a játékvezető, ezért fellökte a focista

18 éves és 358 millió eurót ér a világ legértékesebb futballistája

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
48% Igen
45% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés