Turnéra indult Alf Inge Haaland és Mino Raiola.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Erling Haaland édesapja, Alf Inge Haaland és a játékos menedzsere, Mino Raiola tegnap kora délután Barcelonába érkezett, majd két órán át tárgyalt Joan Laporta elnökkel. Ezt követően pedig Madridba utaztak, és a Real Madridtól José Ángel Sánchez klubigazgatóval volt egy megbeszélésük.

A nemzetközi sportsajtó szerint mindkét esetben a következőkről tárgyaltak:

  • Haaland jelenlegi helyzete a Dortmundnál
  • a játékos jövője
  • a két klub ajánlata Haalandért.

Haaland szerződése 2024-ben jár le a Dortmundnál, de egy záradék értelmében 2022 nyarán 75 millió euróért távozhat. Így már most megkezdődött a licitháború a norvég csatárért.

Az olasz átigazolási guru, Fabrizio Romano szerint a játékosért öt topklub jelentkezett be, és jelenleg teljesen nyitott, hogy hol folytatja a 20 éves csatár.

A szuperügynök bevallotta, talán tévedett Haaland átigazolásával

Mino Raiola talán még sosem hibázott, de legalábbis nem ismerte el. Persze most is csak a maga dörzsölt, előrelátó módján.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
19% Egy másik válogatott