Az egykori kiváló angol csatár, Gary Lineker ma már az egyik legjobb és leghumorosabb szakkommentátor. Vb-elődöntős volt, játszott a Barcelonában, most a Guardiannak elárulta, mi az, amit leginkább kimaradt a karrierjéből.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Lineker 460 meccset játszott klubszínekben és 80-szoros válogatott, azonban egész pályafutása során egyetlen sárga lapot sem kapott. Na ez bosszantotta a pályafutása vége felé.

„Bárcsak megütöttem volna egy bírót mielőtt visszavonultam

Ahogy a vége felé közeledett a karrierem, egyre többször került elő ez a sárga lap kérdés. De nem voltam szent! Három évet játszottam Spanyolországban, ahol bárki bármiért kaphatott egy sárgát, kész csoda volt, hogy én egyet sem kaptam.

Az emberek néha azzal jöttek, hogy miért nem ütöttem meg a bírót, csak úgy, viccből. Ami nyilvánvalóan hülyeség, de tényleg vicces lett volna az utolsó meccsemen.

Elmondta, hogy ennek ellenére mindig is versengő típus volt, ambiciózus és nagyon motivált.

„De van különbség, hogy valaki versengő, vagy dühös.”

Lineker korábban már elárulta a legféltettebb titkát is:

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
20% Franciaország
11% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
21% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés