Megkomponált, okos, látványos és tökéletes.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Voltak érdekességek a csütörtöki Nemzetek Ligája-fordulóban, elvégre kikaptak az angolok otthon Görögországtól, Haaland pedig újabb rekordot döntött meg, de az egyik legemlékezetesebb jelenet az olasz–belgán volt.

94. perces góllal kaptak ki az angolok a Nemzetek Ligájában

Két győzelem után most kikapott Anglia.

Olaszország két góllal meglépett Belgiumtól, simának tűnt a meccs, ám az első félidő végén visszajöttek a meccsbe a vendégek egy szabadrúgásgóllal. De milyennel!?

Úgy tűnt, Tielemans egyből el fogja lőni, ám ehelyett odapasszolta Trossard-nak, aki pedig finoman lekészítette Maxim De Cuypernek, a Bruges védője aztán ballal kegyetlenül bevágta.

A balhátvédnek ez volt az első gólja a válogatott, igen szépre sikerült. És fontos is volt, de a belgák lendületbe jöttek és végül ki is egyenlítettek Trossard találatával.

Ez nem sikerült olyan jól:

Ez a Sepsi-szabadrúgás-variáció mindenkit összezavart. De tényleg mindenkit

A három magyar válogatottat is foglalkoztató Sepsi összehozta az egyik legkínosabb szabadrúgás-kombinációt, amit az utóbbi időben láthattunk.

(Fotó: Ciro Sarpa/Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Jön a legszomjasabb vb, ahol az is dönthet, mikor és mit isznak a játékosok

5 meccs a foci-vb csoportköréből, amit nagyon várunk

A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
46% Igen
47% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni