Xavi Pascual Dinamója legyőzte a Veszprémet a Bajnokok Ligájában.

Jól kezdett a Veszprém, 6–4-re is vezetett, ezt követően azonban a Dinamo feljött, és átvette a vezetést. A bukarestiek játéka folyamatosan javult, eközben a Veszprém visszaesett, ráadásul a 26. percben azonnali piros lappal kiállították Sipos Adriánt. A Dinamo ezt követően egy 5–1-es periódust produkált, a Veszprém viszont négy gólt dobott zsinórban, így félidőben csak egy góllal vezetett a hazai csapat.

Nenadic vezetésével a Veszprém a második félidőben átvette a vezetést, de meglépni nem tudott, sőt, a Dinamo periódusa következett, 23–19-re elhúzott a Bukarest. Öt perccel a vége előtt feljött ikszre a magyar csapat, volt esélye a győzelem megszerzésére, de a hajrában a hazaiak voltak eredményesebbek, kettővel nyert a Dinamo.

A Veszprémnek négy győzelme és két veresége van a csoportban, jelenleg harmadik a Kielce és a Barcelona mögött. A következő fordulóban az ukrán Motor Zaporizzsja vendége lesz a Veszprém.

Bajnokok Ligája, B-csoport
Dinamo Bukarest–Telekom Veszprém 31–29

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Bruno Fernandes szerint rengeteg pénzt ígértek neki a szaúdiak, de nem célja, hogy ő legyen a leggazdagabb

A Real Madrid futballistája bemutatta a szezon egyik legpofátlanabb szimulálását

A Tottenham 2026-ban először tudott meccset nyerni a Premier League-ben

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te tudod, mennyit keres a feleséged?
75% Igen
14% Nem
11% Nem szoktunk erről beszélni