Kenőpénz kifizetésével vádolták meg a katari vezetőt, a City után a PSG nyaka körül is szorul a hurok.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A svájci ügyészség irányításával zajlik nyomozás a világbajnokság közvetítési jogainak értékesítése körüli vesztegetési és korrupciós ügyben, és a jelenlegi szakaszban vádolták meg a Paris Saint-Germain elnökét, Nasser al-Khelaifit.

Az egykori FIFA-főtitkárt, Jerome Valcke-t, gyanúsították meg első körben, aki a vádak szerint többször is kenőpénzt vágott zsebre, illetve dokumentumokat hamisított meg. Most elértek a katarihoz, a pénz másik oldalán állhatott a vesztegetésnél.

Goal on Twitter

BREAKING: PSG's president has been charged with criminal offences ?

Al-Khelaifi egyébként a katari BeIN Sports vezére és az UEFA végrehajtó bizottságának tagja is.

Katari kézben Európa futballja?! - Már Párizs utcáin is olaj hömpölyög

Egy új játékszert találtak az arabok, a PSG-t. Akárcsak a Man. Citynél, itt is egy olasz a tréner vezeti az edzéseket, és itt is fuldokolnak a közel-keleti olajpénzben. Párizs az új Manchester.

(via; fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés