Egy olasz lap azt írja, megeshet az a csoda, hogy Antonio Conte otthagyja a Chelsea-t a nyáron és hazacuccol.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Azért lenne csoda, ha igaz lenne a Tuttosport infója, vagyis inkább, ha megvalósulna, mert Conte már most gyakorlatilag bajnokok faragott a Chelsea-ből, magabiztosan vezeti a Premier League-et, 32 tétmeccsen 25 győzelem, 3 döntetlen és 4 vereség a mérlege.

Csakhogy az Internek meg nagyon kellene egy jó edző, így egy négyéves szerződést kínál Conténak, aki ez idő alatt 51 millió fontot (kb. 18 milliárd forint) keresne.

De mégis miért menne el? Erre azt írják, hogy hiába a Chelsea kiváló szereplése, az edzőnek hiányzik a hazája. Az Inter már fel is vette a kapcsolatot Roman Abramoviccsal, de az oroszt nem lesz könnyű megfűzni, hogy engedje el, pláne, hogy 2019-ig él Conte szerződése.

A másik jelölt Diego Simeone, aki szintén elkotyogta már, hogy egyszer vissza szeretne térni Olaszországba.

(via nso)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Nem az nyer, aki a leggyorsabb – vezettem a világ egyik legtakarékosabb versenyautóját

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
43% Külföldi
24% Hazai
33% Idén egyik sem
Erdőterápia a zuhany alatt, avagy ilyen a stílusos lelassulás a Balatonnál
Hirdetés