Az Arsenal elleni negyeddöntős meccs visszavágóján tizenegyest védett a Real Madrid kapusa, de ezúttal ez is kevés volt.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

5–1-es összesítéssel kiesett a Bajnokok Ligájából a Real Madrid, miután hazai közönség előtt is kikapott az Arsenaltól a negyeddöntőben.

A címvédő Real Madrid a visszavágón is kikapott, kiesett a BL-ből

Az Arsenal kiejtette a Real Madridot a Bajnokok Ligájából.

A kiesés után a párharcban egyébként jól teljesítő Thibaut Courtois kritikus hangon beszélt a csapatáról:

„Sokat íveltük középre a labdát, de most nem volt ott Joselu. Ki kell elemeznünk a helyzetet, hogy miben kell javulnunk, hiszen a bajnoki hajrá és a kupadöntő még előttünk áll. Nem várhatjuk el, hogy a támadóink majd mindenkit kicseleznek és bombagólt rúgnak. Csapatként kell jobban játszanunk, támadásban és védekezésben is. Ismét kikaptunk egy jobb Arsenaltól, el kell fogadnunk a helyzetet”

nyilatkozta a belga kapus.

Ez is érdekelhet:

Ancelotti: Nincs kifogás, az Arsenal mindkét meccsen jobb volt

A Real Madrid edzője szerint a jobb csapat jutott tovább a Bajnokok Ligájában.

A pocsék Barcelona megúszta a blamát a BL-ben

2025-ben nem futballozott annyira gyengén a Barcelona, mint a Borussia Dortmund elleni visszavágón.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Egy egész nemzet megnyugodhat, levették az átkot a foci-vb egyik legnagyobb sztárjáról

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
17% Egy másik válogatott