Érzünk némi ellentmondást a Barcelonából érkező hírekben, de hát mindenáron kell nekik Coutinho.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Jó, egy combsérülés nem a világ, noha ilyenkor mindent vizsgálnak, elsősorban azért azt nézik, van-e olyan tartós (ízület), maradandó, vagy hosszabb kifutású sérülés, betegség (szív), ami miatt nem leigazolható egy labdarúgó.

Mégis a hét legbizarrabb híre, hogy Philippe Coutinho átment az orvosi vizsgálaton, ám a klub hivatalos oldala azt is írja, hogy a brazil 20 napig még nem játszhat, mert a jobb combja sérült.

Diario Sport

? El FC Barcelona comunica que Philippe Coutinho sufre una lesión en el recto anterior de la pierna derecha y que estará aproximadamente unos 20 días de baja ▶️bit.ly/2AFBfiN

Így aztán hiába reménykedtek a szurkolók, hogy a Celta elleni kupameccsen már bemutatkozik Coutinho, legjobb esetben is az Alavés elleni bajnokin debütálhat január 28-án.

Szóval megjött a következő Dembélé.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Útban volt a játékvezető, ezért fellökte a focista

18 éves és 358 millió eurót ér a világ legértékesebb futballistája

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
46% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés