Ami az egyik klubnak nem kell, az kellhet a másiknak, és fordítva.

A Chelsea és a Juventus egy Romelu Lukaku–Dusan Vlahovic cserén dolgozik.

Lukaku azt követően tért vissza a londoni klubhoz, hogy az előző szezonban kölcsönben az Internél volt. Egy ideig úgy tűnt, hogy Milánóban akar maradni, az utóbbi hetekben azonban a Juve lett az új kedvenc klubja. Az új edző, Pochettino nem számol a belgával, ezért a klub azon dolgozik, hogy csapatot találjon Lukakunak. A Juventusnál is hasonló némiképp a helyzet, Vlahovicot már nem annyira akarja megtartani a torinói klub, így a csere mindkét csapatnak jól jönne.

Fabrizio Romano szerint a Juventus azt akarja, hogy Lukaku mellett némi pénz is érkezzen Vlahovicért cserébe. Az olasz újságíró szerint a megegyezés még nem történt meg, de a klubok és a játékosok ügynökei tárgyalnak.

A 30 éves Lukaku az előző szezonban 37 meccsen 14 gólt szerzett, a legemlékezetesebb megmozdulása viszont nem egy gól volt, hanem a Manchester City elleni BL-döntő legvégén kihagyott ziccere. A nála hét évvel fiatalabb Vlahovic az előző idényben szintén 14 gólig jutott, összesen 42 alkalommal lépett pályára.

Ez is érdekelhet:

A Milan a nyár igazolási zsenije, parádésan használta a Tonaliért kapott pénzt

Még nem tudni, megérte-e, de ennél jobban nehéz bizniszelni.

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Rooney vitamin helyett Viagrát adott korábbi csapattársának

A Lakers sztárja olyan ligába lépett be, ahol egyedül Michael Jordan járt korábban

Mbappé elárulta, hogy szerinte melyik a legkönnyebb poszt a futballban

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
70% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés