Komolyan veszi a Hertha BSC az El-indulást, Dárdaiék a berliniek történetének legnagyobb összegét fizetik ki egy fiatal német támadóért.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az ausztrál válogatott Mathew Leckie után a Hertha szerződtette Daive Selkét az RB Leipzigtől. A 22 éves középcsatár hosszú távú kontraktust írt alá, amit a hivatalos honlap is megerősített.

A 192 centis center minden utánpótlás-válogatottban játszott, az U21-ben 11 meccsen hét gólt szerzett, Rióban is kint volt, az olimpián öt meccsen két gólt rúgott. A Lipcsében 21 bajnokin négyszer talált be ebben a szezonban.

Ugyan az átigazolási díjat nem hozták nyilvánosságra, a mindig jól értesült Kicker magazin azonban úgy tudja,

10 millió eurót (bónuszokkal együtt) utal a Hertha, ami klubcsúcs.

John Brooksért most kaptak 20 milliót a Wolfsburgtól, szóval van mit elkölteni. Hamarosan a holland védő, Karim Rekik ír alá.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Topcsatárok randevúznak – Ezek a meccsek jönnek ma a foci-vb-n

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés