A magyar edző továbbra is rendkívül korrekt és őszinte. Talán túlzottan is, hisz ebben az esetben bőven nem neki kellene elvinni a balhét.

A Hertha hatalmas termetű középpályása, Jens Hegeler elhagyta Berlint és a Bristol Citybe igazolt, amit Dárdai a saját hibájának tart:

„Sajnos nem sikerült elérnünk, hogy olyan teljesítményt nyújtson a meccseken is, mint amilyet edzéseken produkált. Ez az én személyes edzői kudarcom.

Jens jó srác és jó focista, élveztem vele a munkát.

Hegeler 2014-ben igazolt a Herthába, épp azért, mert a Bayer Leverkusenben is kevés játéklehetőséget kapott, ám Berlinben is. Ebben a szezonban csak hat bajnokin jutott szóhoz a Herthában, ebből kétszer kezdőként. Ez azért nem lehet véletlen.

Michael Preetz igazgató szerint ezzel az igazolással mindkét fél elégedett, elvégre Hegeler is játszani szeretne végre, és még 300 ezer eurót kap is a Hertha.

(Forrás: spox.com)

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

50 éves lett a Rakéta, minden idők legnagyobbja

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
36% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés