Gerwyn Price kilencnyilassal villant, de Luke Littlert nem tudta legyőzni.

A darts Premier League 10. állomását Luke Littler nyerte, a fiatal angol ezzel zsinórban a második PL-fordulót húzta be, és összesítésben is átvette a vezetést.

Az este legemlékezetesebb legjét az idei Premier League-ben szenvedő Gerwyn Price teljesítette, a korábbi világbajnok Michael Smith ellen dobott kilencnyilast:

Price egészen a döntőig jutott, miután Peter Wrightot és Michael Smith-t legyőzte, a fináléban azzal a Littlerrel játszott, aki Michael van Gerwent és Nathan Aspinallt verve jutott a döntőbe. Price végül három leget tudott nyerni a 17 éves dartszseni ellen, Littler 6–3-ra nyert. Luke Littler a győzelmével összetettben 23 ponttal átvette a vezetést, a második Luke Humphries, Aspinall a harmadik, megelőzve Van Gerwent.
A Premier League állása 10 forduló után; fotó: PDC

Ez is érdekelhet:

Littler a Premier League-ben is felért a csúcsra

Először nyert PL-fordulót a darts fiatal sztárja.

Karrierje egyik legcsúnyább vereségébe szaladt bele Van Gerwen

Van Gerwennek esélye sem volt a világbajnok ellen.

Phil Taylor szerint mindenki idióta, aki arrogánsnak tartja Luke Littlert

Minden idők legsikeresebb játékosa megvédte a darts új sztárját.

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Új világcsúcs maratonfutásban, ketten is áttörték a 2 órán belüli álomhatárt

Szörnyű hír a braziloknak, újabb alapember maradhat le sérülés miatt a világbajnokságról

Bruno Fernandes szerint rengeteg pénzt ígértek neki a szaúdiak, de nem célja, hogy ő legyen a leggazdagabb

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te tudod, mennyit keres a feleséged?
77% Igen
12% Nem
11% Nem szoktunk erről beszélni